Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Komentáre (1 887)

 • Prosím o modlitbu nech Pán požehnáva moju prácu a obdaruje ma silou Ducha Svätého, aby som trpezlivo a pokorne zvládla situáciu v ktorej sa nachádzam.
  Prosím za manžela, aby sa snažil pochopiť ma a bol mi v tejto ťažkej situácii oporou. Pane, Ty si nad všetkým požehnaj prosím naše manželstvo, aby sme vytrvali v láske.

 • Veľmi pekne prosím o modlitby za Peťku, nech ju Pán žehná a pomôže v ťažkej situácii. A za uzdravenie pre moju sestričku. Pán Boh zaplať.

 • Prosim o modlitby za hlboku vieru a dostojne prezitie Velkeho Postu pre vsetkych clenov nasej rodiny. Dakujem.

 • Elena Kiššková

  Prosím o modlitby za mojho vnuka Borisa aby úspešne ukončil strednú školu a vyprosenie Božích milostí pre neho a tiež aby nestratil vieru. Vrúcna vdaka.

 • Prosím o modlitbu za zajtrajší zápočet ktorý je ťažký. Ďakujem za modlitby +😇

 • Prosim o modlitbu za dnesnu manzelsku a rodinnu akciu vo farnosti.. Pane Jezisu ved a pozehnaj vsetko a kazdeho a velmi prosim ochran si nas aj nase rodiny..daj nam silu urobit to co este nas caka. Draha Panna Maria ukry si nas pod svoj ochranny plast a vsetci svati orodujte za nas prosim tiez. Dakujeme. PBZ.

 • Vrúcne prosím o modlitbu za trpezlivosť v znášaní bolesti a o uzdravenie tela aj duše. Prosím o modlitbu za správne rozhodnutie a nájdenie vhodného zamestnania. PBZ.

 • Prosím vrúcne o modlitby za požehnaný život zdravie tela i duše bohatstvo hmotné aj duchovné. Bohu vďaka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov