Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Komentáre (1 887)

  • Spolu s manželom napriek tomu,že sme čerstvo v manželstve, čelíme viacerým ťažkostiam, ktoré sú spojené hlavne so stresovými záťažovými situáciami, týkajúcimi sa predovšetkým práce, zabezpečenie bývania a celkovo usporiadania života. Vyvoláva to u nás viaceré konfliktné situácie a nepochopenia. Prosím o modlitbu hlavne za pracovné záležitosti, možno o nájdenie práce pre manžela, ktorá by priviedla väčší pokoj a usporiadanie, resp. aby vedel správne zvážiť to, čo je potrebné venovať práci, a to, kde je priorita rodina a spoločný čas. Za seba prosím o pomoc vo veciach, ktoré často neviem ovládať- hnev, slovné výčitky a nespokojnosť, netrpezlivosť.

  • Prosím za Martina, ktorý má dnes narodeniny, pomáhaj mu, dodaj mu radosti i zdravia, nech naplnený Božou mocou sa raz dostane do Nebeského kráľovstva. Vďaka.

  • Mili karmelitani prosim o pomoc v modlitbach pri hladani prace pre moju nevestu.Jej financna situacia je neunosna prosim o pomoc.
    Z celeho srdca dakujem.

  • Prosím o modlitby za dcéru Alexandru, za dary Ducha svätého, pokojnú myseľ a pomoc na skúškach, ďakujem.

  • Za dobrý priebeh operácie u Viery, ktorá bude operovaná tento týždeň, za celostné uzdravenie JG, MF, VP, ich celých rodín a za duše v očistci. PBz

  • Moja milovaná Panna Mária, prosím ťa za priateľku Žofku, žehnaj ju, ochraňuj ju a vypros jej u Tvojho milovaného syna všetko čo potrebuje pre to, aby bola zdravá, šťastná a požehnaná 🙂 Nech Vás milovaní a drahí bratia bráni, chráni, žehná a opatruje Pán, náš kráľ a Boh 🙂

  • Prosím o modlitbu za môjho manžela Juraja ktorý si našiel o 20 rokov mladšiu frajerku s ktorou má dieťa a za našich dvoch synov ktorí sú veľmi zranení pretože ich opustil a aj za mńa aby som to všetko zvládla s Božou pomocou.Ďakujem a Pán Boh zaplať.

  • Milé sestričky, prosím Vás o modlitby za zdravie, Božie požehnanie a šťastný pôrod pre moju dcéru. Dakujem!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov