Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Komentáre (2 167)

  • Prosím o modlitbu za moje zdravie, za môjho muža, ktorý je v zahraničí, za zdravie mojej dcérky a aby sme si zvládli prerobiť byt. Bohu vďaka.

  • Pochvalený buď Ježiš Kristus, prosím o modlitby za syna, nech už nekašle a tiež aby sme zvládli finančne tento mesiac a nech sa nám podarí splatiť hypoteku čím skôr. Boh vám žehnaj.

  • Vrucne prosim o modlitbu za rozpadajuce manzelstvo, nech Boh obnovi nase manzelstvo. Nech manzelovi zmekne srdce, nech je obdareny Darmi Ducha svateho nech si neopusta svoju manzelku a dcerku. Nech pochopi Bozi zamer a dary sviatosti manzelstva a nech sa vrati domov. Nech mu nechuti svatsky zivot, ale nech sa vrati k podstate. Nech ma silu viest rodinu, nech pochopi v com spociva sila muza a otca. Prosim, nech stretava na svojej ceste Bozich ludi, ktori ho nasmeruju sprave. Nech je chraneny pred hriechom a nech ma silu odpustat sebe i druhym. Velmi pekne dakujem za modlitby.

  • Ďakujem za prežité roky Juraja, ktorý má dnes narodeniny, Bože osláv sa na ňom a pomáhaj mu. Amen.

  • Prosim o modlitby za znicenie alkoholu v rodinach, zlozvyk hresenia ,obratenie zatov,vyriesenie bytovej otazky manz.,ochranu pre cestujúcich ,aby stastne dosli do ciela.Pan Boh zaplat

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov