Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Komentáre (1 735)

 • Prosím Vás o modlitbu za zdravie,pokoj ,radosť,porozumenie s manželom a v rodine,za ostatné úmysly.PBZ.

 • Draha Karmelitanska rodina. Prosim o pomoc Panovu a svetlo Ducha Svateho pri rozlisovani dalsieho pracovneho zivota a povolania. Pomoc Panovu, aby som bola schopna odovzdat sa do ruk Pana Jezisa a prijat s doverou jeho volu. PBZ.

 • Prosim o modlitbu za ochranu pre seba aj rodinu.. a Pane Jezisu Kriste zmiluj sa nad nami hriesnymi.. nad nasim Slovenskom.. Sedembolestna Panna Maria.. sv.Jozefko.. sv. Jan Pavol II orodujte prosim za nase rodiny za nas narod nech si zachova vieru svojich predkov. Pane sme v Tvojich rukach. Dakujeme. PBZ.

 • Prosim o modlitbu za zachranu priatelstva uzdravenie a Pozehnanie rodiny a vsetkych priateľov
  Pan Boh Zaplat za kazdu modlitbu

 • Prosím o modlitby za môjho milovaného brata a priateľa Jozefa. Dnes má sviatok, svätý Jozef, prosím ťa, pomôž mu byť pravým božím mužom, levom z Júdovho kmeňa. Prosím ťa o dary ducha a ovocie ducha pre neho, silu, múdrosť a bojovať proti nepriateľovi. Uzdrav, oslobod a vyslobod ho od strachu, ktorý ho zväzuje. Všetci sme zhrešili, sme krehkí a slabí, pomôž mu prosím, to všetko prijať. Obnov v ňom a medzi nami všetko v Kristovi. prosím ťa nech sila lásky a odpustenie zvíťazí. Ježišu, všetko Ti odovzdávam. Nech sa deje Tvoja vôľa. Zmeň jeho srdce, zmeň moje srdce a pomôž mi milovať ho i jeho rodinu a priateľov. Najsvätejšia trojica, svätá rodina, anjeli strážny a anjeli archanjeli bojujte za nás a blokujte všetko zlo, zničte všetky tie klamstvá a zámery a plány nepriateľa. Na Božiu chválu a česť. Amen. Aleluja.

 • Prosim o modlitby aby mi Pan pozehnal spovednika, za nove byvanie a pracu. za uzdravenie a oslobodenie celej rodiny. dar zivej viery, pevnu dôveru, srdcia plne lasky. Pane dakujem za vyslysanie modlitby. lubim ta
  vdaka za modlitby

 • Prosím o modlitby a orodovanie u Pana za moju prácu,nech si čím skôr nájdem zamestnanie a tiež,nech sa vyriešia moje problémy s financiami lebo som už zúfalá a nevládzem.

 • Prosím o modlitby za pokoj a požehnanie súdržnosti, jednoty, úcty, pokory pre moju rodinu. Za mňa prosím o modlitby za dar zdravia a celistvého uzdravenia, aby som si nezatvrdzovala srdce. Pane, Ty si nad všetkým, dôverujem Ti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov