Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Komentáre (1 302)

  • Veľmi pekne prosím o modlitbu za mňa a môjho partnera D., o vyriešenie problémov a vyliečenie a obnovu vzťahu medzi nami. PBZ

  • Pochválený buď Ježiš Kristus. Prosím o modlitbu za moju umierajúcu babku. Ďakujem.

  • Milovaná sestra a priateľka

    Pane, prosím ťa, bud s ním a so mnou, neopúšťaj nás a bojuj za nás proti tomu všetkému zlu. Ty poznáš NS, ČVLMN, žehnaj nás, ochraňuj, požehnávaj a pomáhaj nám. Ocko, z celého srdca ťa prosím, vyslyš modlitbu môjho srdca, nedovoľ, aby mu ublížili. Daj mu do srdca pokoj, radosť, lásku, silu, odvahu a česť leva z Júdovho kmeňa. Duchu svätý, Ježišu, Ty ho ved a riad, i mňa v každej situácii, skúške a útoku. Panna Mária, skry nás pod svoj ochranný materinský plášť. Všetci boží anjeli, archanjeli a naši anjeli strážny bojujte za nás a blokujte všetko zlo, zničte zámery zlého. Pane všetko Ti odovzdávam, vezmi všetko do svojich rúk a konaj cez autoritu JOUG, daj mu múdrosť, silu a odvahu, aby sa vedel múdro a spravodlivo zachovať. Ty Pane sa vo všetko osláv a žehnaj našich nepriateľov. Amen.

  • Prosim o modlitby za moje dusevne a telesne uzdravenie. Pane, ukaz mi cestu. V laske a pokoji. V silnej viere sa Ti odovzdavam a verim, ze som sa uz uzdravila.

  • Volám na Teba Pán môj, pomôž mi, daj mi múdrosť, aby som konala čo sa tebe páči. Ved ma po ceste, po ktorej mám ísť. Pomôž mi, neviem …., pomôž mi Ti dôverovať. Žehnaj a chráň J, M i našich milovaných B a S, R pred zlým. Všetko je v Tvojich rukách.

  • Prosim o modlitbu za milost v podobe milujuceho muza/partnera/manzela, vdaka ktoremu budem k Bohu este blizsie, dakujem ♡

  • Prosím o modlitbu za maličkú Elišku, ktorá je po operácií a vystúpili teploty. Prosím Pane vylieč ju. Pán Boh zaplať za modlitby.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov