,,Kto prosí dostane….“
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

1 020 Comments on “

 1. Prosím o modlitby za pomoc v práci, veľmi potrebujem pomoc Pána, nech mi osvieti rozum pri koncoročnom pohovore, nech mám prácu aj na budúci rok a nech som v práci spokojná ako aj môj zamestnávateľ. Ďakujem za pomocnú ruku.

 2. Prosim Vas o modlitby za vnutorny pokoj. Za pozehnanie mojej rodiny a mojho manzelstva aj za zlepsenie financnej situacie. Jezisu celkom sa ti odovzdavam, Ty sa o vsetko postaraj. Dakujem. Zuzana.

 3. Prosim vas o modlidby za zdravie mojho choreho mamzela , aby vysledky odobranej krvi boli vo stvrtok negativne. Dakujem vam z celeho srdca.

 4. Prosím o modlitbu o zdraví jak fyzické tak psychické pro mého bratra , pro mamku a pro mne, o pomoc ve špatné finanční situaci a existenčních problémech, o dary Ducha Svatého a o obrácení Ludmily. Velmi děkují

 5. Prosím o zdravie a šťastie svojich detí s rodinami a hlavne za vnúčatá Maťka, Emku a le predovšetkým za Lujzu, ktorá je v nemocnici.

 6. Za celostné uzdravenie dcéry Lucie, jej zaradenie sa do života, za vhodnú prácu, priateľov, celoživotného partnera, za dary Ducha sv.

 7. Prosim Vas o modlitby za vnutorne uzdravenie a oslobodenie. Za pozehnanie mojej rodiny a mojho manzelstva. Duchu Svaty prosim prid a zmen ma, daruj mi prosim svohe dary. Dakujem.

 8. prosim o modlitby za moju kolegynu ktora opakovane spontanne potratila, aby je Pan dal silu to vsetko znasat, novu nadej a doprial jej milost stat sa mamou zdravemu a zivemu dietatu.
  Pan Boh zaplat

 9. Prosím o modlitby za uzdravenue synovho kamaráta, 11 ročného Dávida, ktorý je vážne chorý. Veľmi pekne ďakujem.

 10. Prosim o modlitbu za najdenie prace, byvania, priatelov, za obratenie mojho byvaleho a jeho navrat ku mne. dakujem

 11. vrúcne prosím o modlitby za môjho manžela Jozefa,
  aby vyšetrenia , ktoré ho čakajú boli negatívne a následná operácia dopadla dobre.
  Aby sa rýchlo zotavila bol zdravý na tele aj na duši. Prosím Preblahoslavenú Pannu Máriu, aby pri ňom stále stála a viedla ruky lekárov, aby všetko dobre dopadlo.
  Úprimné Pán Boh zaplať.

 12. Prosím o modlitby za moju rodinu, nech nám Pán dá duševné zdravie a pohodu v rodine, nech sa nám darí pri prekonávaní každodenných prekážok, mne v práci, deťom v škole a nech nám Pán dopraje pokoj v rodine a zbaví našu rodinu finančných problémov. PBZ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *