Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Komentáre (2 241)

  • Prosim o modlitby za mna a mojich synov..o uzdravenie Mateja a Filipa zo zavislosti na alkohole a drogach..za vyriesenie ich konfliktu kvoli byvaniu a bitky, ked Matej napadol Filipa.a sposobil mu praceneschopnost…..uzdravenie Daniela z vycerpanosti a vyriesenie jeho problemu s kolegom v zamestnani..o zrusenie zleho vplyvu na nas od nasich predkov,za pozehnanie nasho byvania, zamestnania, vzajomnych vztahov….za moje uzdravenie z chorob a vycerpanosti..za pokoj v nasej rodine..Pan Boh zaplat.

  • Prosím o modlitbu za pokojný priebeh predaja nášho bytu,za kupujúceho, ktorý ho kupuje a je s ním veľmi náročná komunikácia aby sme sa v pokoji a porozumení dohodli na všetkom potrebnom,,za nás s manželom,za pokoj do našich sŕdc,aby sme nič nehovorili ani nekonali v hneve a pýche,ale v pokoji srdca s chladnou hlavou a v múdrosti od nášho Pána Ježiša skrze Ducha Svätého.prosime aby celý tento predaj/kúpu Mamička Božia prikryla svojim Plášťom a všetko dopadlo dobre pre obe strany. Svätý Jozef,pestun nášho Pána ty si našim patrónom oroduj prosím za nás, svätá Rita a sv Katarína Sienska orodujte za nás, sv Júda Tadeáš oroduj za nás, sv Michal Archanjel svojim mečom Lásky a štítom pokory oroduj za nás a ochraňuj nás. PBZ

  • prosím o modlitbu za seba, svoj život. Mám pocit, že všetko na mňa padá, vo všetkom je chaos. Nech sa všetky veci v mojom živote poriešia podľa Božej vôle. Zo srdca ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov