Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Komentáre (2 241)

 • Drahí bratia v Kristu! Poprosím vás o modlitby za uzdravenie môjho ťažko chorého otca Jozefa,ďakujem,Pán Boh zaplať !

 • Moc prosím o modlitby za Ľubku..za jej zdravie, ktoré ma veľmi labilné, aby mohla vychovať svoju dcérku Dominiku na ktorú je sama…a za jej prácu..z celého <3 ďakujem!!! +++

 • Prosím o modlitbu nech Pán požehnáva moju prácu a obdaruje ma silou Ducha Svätého, aby som trpezlivo a pokorne zvládla situáciu v ktorej sa nachádzam.

  Prosím o modlitby za uzdravenie zo závislosti od alkoholu pre švagra Františka, Petra, synovca Petra a kamaráta Dušana,za uzdravenie zo závislosti na automatoch pre Petra, za dar živej viery v našich rodinách.

  Prosím o modlitbu za zdravie a Božie požehnanie pre nášho ocka, pokoj a trpezlivosť v chorobe.

  PÁN BOH ZAPLAŤ

 • Veľmi prosím o modlitbu za syna Mateja o jeho uzdravenie. Je skoro stále chorý, má zníženú imunitu. Z celeho srdca Ťa Pane prosím uzdrav ho. Ďakujem

 • Prosím o modlitbu za môjho syna Mateja, prosím o jeho uzdravenie, aby nebol stále chorý, prosím za jeho zdravie. Ďakujem

 • Prosim o modlitbu za obratenie a dar živej viery pre moje deti.Za uzdravenie chrbtice pre Renatu a za vnutorne oslobodenie od všetkeho zla pre rodičov.

 • Prosim o modlitbu za zdravie a Božiu pomoc v chorobe pre Božku ,za uzdravenie a zmierenie celeho rodu a dar obratenia pre Emiliu.Nech milosrdenstvo Božie prudi na cely rod a Matka Božia im vyprosuje milosti.Nech Vas žehna Boh.

 • Prosim o modlitby za svokra Gejzu, za oslobodenie od alkoholizmu, jeho zdravie a za celu rodinu, aby sme to s Bozou pomocou zvladli

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov