Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Komentáre (2 222)

 • Prosím o modlitbu zrušenia kliatby nad mojim manzelom, okolo ktoreho sa deju zahadne cudne veci co sa tyka financii. Ma to zablokovane. Prosim vas sestricky pomozte mu a myslite na neho v midlitbach oslobodenia…PBZ

 • Prosím o modlitbu za požehnanie, za zdravie a nájdenie si vhodnej práce a premáhať pokušenia proti čistote.

 • Prosím o modlitby za zdravie pre dcéru, vyliečenie z alergickej nádchy, za dary Ducha sv. pre ňu i pre mňa, za Pokoj v rodine , za to aby nechcela chodiť na nočné akcie. PBZ

 • S hlbokou pokorou prosim o modlitby za donosenie dietatka,kt. nam Pan pozehnal po dvoch potratoch.Mame neskutocny strach,no zaroven verime v Bozie milosrdenstvo.Boze,pre Tvoju Lasku Ta prosime,oslav sa v nasich zivotoch! Zo srdca vam vsetkym s manzelom dakujeme za modlitby,nech vam to Pan odplati!

 • Prosim o modlitby za moje rodiny za zdravie,vieru,pokoj,lasku,porozumenie,silu,trpezlivost,znicenie zlého,ochranu matky bozej a bozie pozehnanie.
  Prosim o modlitby za za uspesny operacny zakrok pre Jozefa.
  Prosim o modlitby pre Dominiku a jej babatko za zdravie a ochranu pri porode.
  Prosim o modlitby za cestujúcich ,aby stastne dosli do ciela.
  Prosim o modlitby za obratenie Mareka ,aby prijal sviatost zmierenia.
  Prosim o modlitby za vyriesenie bytovej otazky pre D.aM.PAN BOH VAM ZAPLAT!

 • Prosím o modlitbu za dva mladé lidi z Brna

  za Dominiku a Tomase za vyproseni daru vztahu, viry, nadeje a lasky v situaci kdy je rozdeluje zavazek prekazky

  prosím o spolecenství modlitby a nalezení síly v jejich srdcíh vztoupit znovu do vztahu Bože dej jim tuto milost litosti prave ted …. nevzdam to kazdy den se budu modlit dale … Bohu diky za dar modlitby Amen

 • Prosim o modlitbu za moju tehotnu dceru a jej dietatko Adamka , aby sa maly narodil napriek všetkym zlym prognozam telesne aj duševne zdravy, aby sme sa mohli z neho tešiť a vychovať ho vo viere. Pan Boh zaplať.

 • Prosim o modlitby za syna Juraja: za uzdravenie, obratenie, tuzby za pokanim. Za dar manzelstva.
  Za dceru: za telesne uzdravnie, silu v utrpeni a dary DS k pevnej viere.
  za nase manzelstvo:dar pokoja viery a lasky.
  PBZ

 • Drahé sestričky, prosím o modlitby za zdravie, božie požehnanie, pomoc a všetky milosti pre moju tetu Betku. Ježišu, ujmy sa jej pomôž jej. Všetko i ju Ti odovzdávam. Naplň ju svojou láskou, pokojom a radosťou a uisti ju o Tvojej láske a vernosti. Chvála a vdaka Ti za ňu.

 • Prosím o modlitby za moje zdravie,za pokoj v rodine,za dary ducha svätého,aby nas viedol,za porozumenie v rodine ,a v manželstve,za ostatné úmysly.PBZ.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov