Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Komentáre (2 065)

 • Prosím o modlitby za syna a jeho manželku, za bábätko, ktoré čakajú, za zdravie, nech ich Panna Mária ochraňuje, za Božiu pomoc..PBZ

 • Prosím o modlitbu za uzdravenie, za správne rozhodnutie v liečbe, za trpezlivosť a za všetkých, ktorí mi pomáhajú. PBZ

 • Pochvalen bud Ježiš KRISTUS. Prosím o motlirbu pre mňa teraz v tejto chvíli. Vážne zdravotné problémy..

 • Prosim velmi o milost, aby som uz nikdy nepracovala so zelezom, strasne ma to znicilo. tiez prosim o P., aby prestal uplne s fajcenim, pivom a naladovostou, aby sme pri sebe stali.

 • Prosím o modlitbu za vnútorné uzdravenie celej mojej rodiny. Hlavne mojej sestry a staršieho brata – zbavenie závislosti od alkoholu. Prosím o uzdravenie všetkých rán od útleho detstva v nešťastnej rodine. A taktiež aj za mojich neprajníkov v práci s ktorými musím dennodenne nejako vychádzať. PBZ. Bohuznama.

 • Prosím o modlitby za centrum, za nový školský rok, za pracovníkov , za vedenie,za dobré vzťahy, pokoru, za dar živej viery, aby prestalo osočovanie, šikana, Pane ochraňuj a sprevádzaj nás….PBZ

 • Prosim o modlitby za pomoc ochranu Matky Božej vedenie Duchom Svätým pre svoje deti. Bohu vďaka.

 • Drahé sestričky,
  vrúcne prosím o modlitby, aby môj manžel Jožko bol zdravý a mal dobré výsledky vo vyšetrení krvných testov a ostatných zdravotných výsledkov.
  Prosím a zdravie a božie požehnanie pre našu rodinu.

  ÚPBZ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov