Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Komentáre (1 916)

  • Z celého srdca Vás prosím o modlitbu, aby mi Pán Boh pomohol zdolať moje psychické problémy, trpím úzkosťou, často som v strede a v napätí. Mám veľmi negatívne myšlienky, ktoré chcem odstrániť (ale nejde mi to). Chcem žiť pokojný život a užívať si môjho 8 mesačného synčeka. Prosím, nech sme všetci zdraví celá moja rodinka. Ďakujem ❤️❤️❤️

  • Drazí, prosím vás o modlitbu za Milana Polnického, jeho bratra a rodiče – za uzdravení a očištění mysli, duše, srdce, rozumu a těla; a aby do uzdravené a očištěné mysli, duše, srdce, rozumu a těla dostali od Boha Otce všechny dary a milosti Ducha Svatého, které potřebují, aby nastoupili na dobrou Boží cestu, na které vytrvají až do konce.

  • Prosím o modlitby za dcéru Alexandru, čakajú ju dva náročné dni, prosím o dary Ducha svätého, pokojnú myseľ a pokoj na duši. Ďakujem.

  • Prosím o modlitbu za zdravie, pokoj,porozumenie,lásku v manželstve a v rodine,za silu a vedenie ducha svetého pre všetkých členov našej rodiny a Božie požehnanie.Za ostatné úmysly.PBZ.

  • Za celostné uzdravenie LP, jej vyriešenie zdravotných problémov. za celostné uzdravenie JG, MF, VP, ich celých rodín na ich spol.mod.úmysly. PBZ.

  • Prosím o modlitby za zbavenie sa úzkostí, strachu a nepríjemných pocitov a myšlienok.Nech Pán naplní moju dušu a srdce pokojom a radosťou.PBZ

  • Prosim o modlitby za pozehnanie mojich rodin,zdravie pre clenov ,pokoj,zivu vieru,spolocnu modlitbu a ochranu matky bozej.BOHU VDAKA

  • Prosim o modlitby za moju neter Patriciu za vyliecenie z choroby,za stastnu cestu domov a ochranu matky bozej.BOHU VDAKA

  • Prosim o modlitby pre rod.. Filakovsku za dar materstva , pozehnanie ich vztahu ,zdravie ,pokoj v rodine,obratenie zata ,aby prijal sv.zmierenia.PAN BOH VAM ZAPLAT A MNOHONASOBNE VYNAHRAD.

  • Môj Nebeský Ocko, prosím ťa, o milosť dobrej svätej spovede pre seba i pre J a pre môjho milovaného budúceho manžela, s ktorým chceš, aby som spojila svoj život, všetkých kňazov, diakonov, Bohu zasvätených rehoľníkov a rehoľnice a naše rodiny. Z celého srdca ťa prosím Svätá rodina a Najsvätejšia trojica o milosť odpustenia a zmierenia, za Božie kráľovstvo v nás a medzi nami, bojuj za nás, blokuj všetko zlo a znič všetky zámery a plány nepriateľa. Nech láska zvíťazí. Ty Pane Ježišu sa osláv vo všetkom. Amen.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov