Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Komentáre (1 916)

  • Prosim Vas o modlitbu za obratenie mojho Otca.
    Velmi Pekne Vam Dakujem predom, Boh Vam zehnaj.

  • Prosim o modlitbu za oslobodenie s pod utlaku zleho,splatenie dlhov, za pracu ,prosim i za manzelku , ktora podlahla transcendetalnej meditacii, za obratenie deti i za kamarata Petra. Nech je zvelebeny Boh naveky. Pan Boh zaplat.

  • Prosím o uzdravenie manžela Jána o uzdravenie,aby výsledky boli dobré.Prosím o obrátenie celej rodiny k Pánu Bohu.Pán Boh zaplať.

  • Prosím o modlitby za môjho známeho / Jozef/, v októbri mal nehodu nabúral do neho pri obehovaní vodič iného auta, / jeho manželka mala zranenia marodovala/ a na Jozefa podal policajt trestné oznámenie za ublíženie na zdraví. Jozef nespôsobil túto dopravnú nehodu. Prosím o modlitby za Jozefa , aby bolo stiahnuté to oznámenie, a tiež, aby aby sa mu podarilo čím skôr nájsť prácu,ktorú veľmi potrebuje. PBZ

  • Prosím o modlitbu za Marcelaktorému píla odrezala dva prsty a ostané prsty mu ostávajú nehybné ide na operáciu . Bohu vďaka

  • Prosím o modlitby za mého manžela, aby se netrápil a byl šťastný a za zázračné uzdravení od ledvinových kamenů které se mi tvoří a jsou hodně velké a čeká mne operace. Pane prosím smiluj se. Velké Pán Bůh zaplať.

  • Dakujem za Miroslava. Nasiel sa. Je ale chory,vo vaznom stave. Prosim o modlitby o jeho uzdravenie.

  • Za celostné uzdravenie JG, MF, VP, ich celých rodín, rodov a na ich spoločné modlitbové úmysly, najmä za obrátenie hriešnikov. PBZ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov