Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Komentáre (1 887)

 • Za všetky duše v očistci, za všetkých zomrelých kňazov, rehoľníkov a zasvätených, za všetkých zomrelých príbuzných z rodiny MF, JG a M, VP. Za Sv. Otca Františka, za všetkých kardinálov, biskupov, kňazov, diakonov, misionárov, rehoľníkov, zasvätených, za nové duchovné povolania. Za obrátenie hriešnikov, priateľov, kolegov a tých, ktorí potrebujú pomoc, za všetkých nám do modlitieb zverených. Za celostné uzdravenie r. JG, MF, VP, za uzdravenie ich rodov, rodokmeňov, za LP. Za pracovisko K. – za všetkých nadriadených, kolegov a podriadených, za vyriešenie problémov s nedostatkom prac a iné. Za získanie zvláštnej ochrany Nepoškvrneného Srdca Panny Márie pre všetkých – vyčerpaných, trpiacich, trpiacich ťažkými chorobami, bolesťami, pripútaných na lôžko, za starých, chorých, dlhodobo chorých, zvlášť za onkologicky a duševne chorých, za hendikepovaných a zdravotne postihnutých, chudobných, opustených, väzňov, utečencov, vyhnancov, ľudí zaznávaných, odlúčených od svojich drahých, prisťahovalcov a núdznych, bezdomovcov, hladujúcich, zúfalých. Za ochranu každého života od počatia až po prirodzenú smrť – LG, VG, Z. Za zamedzenie a zastavenie šírenia zla, ktoré plynie z ideológie narúšajúcej manželstvo a rodinu na Slovensku, v EÚ a na celom svete. Za všetkých, ktorým je zverená verejná služba, za politikov, predstaviteľov štátov, sveta, za pokoj na celom svete.

 • Na príhovor Panny Márie Karmelskej a svätého Jozefa, prosím o modlitbu za uzdravenie Samka, Pane Ježišu zmiluj sa, ak je to Tvoja vôľa uzdrav mu štítnu žľazu, daruj mu chuť do jedla a rozviaž mu jazyk, aby sme Ťa spolu s ní mohli chváliť. Všetko na väčšiu Božiu slávu. PBZ

 • Prosim o modlitbu.. Panna Maria patronka Slovenska ochranuj nase rodiny aj cele Slovensko.. nech vsetci kandidati ukazu pravu tvar.. a nam slovakom sa otvoria oci.. koho volit a koho nie. Pane Jezisu Kriste Synu Bozi zmiluj sa nad nami hriesnymi.. volame na Teba v suzeni. Odprosujeme Tvoje presvate Bozske Srdce za vsetky urazky.. lahostajnost voci Tebe a tym aj nasu pomylenost. Za ochranu prosim Najvyssieho. Vdaka. PBZ.

 • Prosim o modlitby za celistne uzdravenie pre moju mamu,otca a sestru. Pane,zmiluj sa.

 • Prosim o modlitbu pre svagrinu a jej manzela, aby sa im podarilo pocat babätko na ktore uz tak dlho cakaju. Pan Boh zaplat, dakujem

 • Prosíme vás o modlitby za Janku, ktorá má leukémiu, Beátu ktorej po pôrode zlyhali obličky a Vladimíra, má krízu kňazského povolania. Pán Boh zaplať.

 • Prosim o modlitbu.. Pane ak je to aj Tvoja vola.. pozehnaj babatko krstnym skor ako sa vyberu na umele oplodnenie. Pane Jezisu Kriste zmiluj sa nad nami hriesnymi.. a ochran si nas aj nase rodiny od kazdeho ukladu zleho. Panna Maria aj svati orodujte za nas. PBZ.

 • Prosím o modlitby za moju dcéru Barboru, aby urobila na budúci týždeň maturitné písomky. Nech jej Pán pomôže dobre sa na ne pripraviť. PBZ

 • Prosim o modlitbu za mna aj moju rodinu aj za planovane akcie v nasej farnosti.. Pane Jezisu Kriste zmiluj sa nad nami hriesnymi.. a ved si nas ako Ty chces.. pozehnaj nas nech robime to co ches Ty.. a ochranuj kazdeho z nas aj kazdeho zainteresovaneho a zucastneneho. Tesime sa na to co mas pre nas pripravene. Vdaka Ti a chvala. Tiez Ti davam do ruk aj moje zdravie a pracu kt.si zatial neviem najst aj nase manzelstvo a aj buducu kaplnku vo farnosti a este aj volby..aj za nasich dobrodincov. Vdaka Ti Boze za tak vela. PBZ..

 • Prosim zo srdca omodlitby za zazrak uzdravenia mojho otca a sestry. Pane,zmiluj sa.

 • Prosíme o modlitby za uzdravenie a Božie požehnanie pre našu 4ročnú dcérku Timejku,ktorej sa potvrdil nález na stavci a musí podstúpiť chemoterapiu. Pán Boh zaplať. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov