Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Komentáre (1 916)

 • Prosím o modlitbu za mě a moji ženu, ať Pán od nás odvede velkou, nekončící a zničující zlobu druhých lidí; jde nám kvůli ní už o finanční existenci. Důvody těchto lidí jsou nám utajeny, vše dělají anonymně, výsledky obrany přes úřady jsou malé. Děkuji. Marek

 • Prosim o modlitbu za Bozie vedenie.. pozehnanie.. silu a ochranu nas aj nasich rodin..aj pocas celeho organizovania prorodinnej a promanzelskej duchovnej prednasky pre farnost ale aj pocas prednasky a kazdeho zucastneneho. Pane Jezisu Kriste..vdaka Ti za prvu uspesnu cast..prosime zmiluj sa nad nami aj teraz..nech je vsetko ako Ty chces. Vdaka. PBZ.

 • Moji milí v modlitbe spojení priatelia ! Chcem Vás veľmi pekne poprosiť o intenzívne modlitby za zlepšenie môjho zdravotného stavu od závratov a prudkých dennodenných bolestí hlavy + za silu a vedenie Ducha Sv. pri hľadaní vhodného zamestania alebo podnikania – aby som sa tak mohla plnohodnotne zaradiť do života. Modlim sa dennodenne novenu k Sv. Rite, ale aj napriek tomu mi všetko padá ako domček z kariet a už som z toho všetkého zúfalá, nevládzem a bojím sa budúcnosti ako to bude so mnou ďalej . PBZ

 • Za celostné uzdravenie JG, MF, VP, ich celých rodín a na ich spoločné modlitbové úmysly, najmä za obrátenie hriešnikov a za duše v očistci. PBz

 • Prosím o modlitby za nepriateľov a neprajníkov,za moje zdravie,za dary ducha svetého pre nás všetkých,za ostatné úmysly.PBZ.

 • Prosim o modlitbu..Pane JK Synu Bozi.. vdaka Ti a chvala ze nas dvihas a davas silu.. vsetko je Tvoja milost.. vdaka Ti za Tvoju trpezlivost s nami a nesmiernu lasku ku nam.. vdaka Ti ze Ti na nas tak velmi zalezi.. vdaka Ti ze vzdy mozeme spoliehat na Tvoju obrovsku moc.. vdaka Ti za vsetko..lebo bez Teba sme nic.. a prosim o Tvoju velku pomoc a podporu pre seba aj rodinu nadalej. Velmi Ta potrebujeme. Vdaka aj za dobrodincov..pozehnaj a ochranuj nas Pane aj nadalej. PBZ.

 • Prosím vás o modlitby za dar víry pro mého manžela a dceru a za vyřešení mé těžké situace. Velké Pán Bůh zaplať.

 • Prosím o modlitbu zajtra mam dve skúšky a do konca týždeň každý deň. Ďakujem. Buďte požehnaný +😇

 • Prosím o modlitby za môjho syna Jana, za milosť pokánia pre neho a dar živej viery tiež za zdravie a Božiu pomoc pre neho.

 • Za celostné uzdravenie MF, JG, VP, AM a ich celých rodín, rodov a na ich spoločné modlitbové úmysly, najmä za duše v očistci, za zomierajúcich, za obrátenie hriešnikov, za nové duchovné povolania. PBZ

 • Prosim o modlitbu za pozehnanie vykonavanej prace, pozehnanie spolocenstva v ktorom pracujem a milost zoslania dostatku prace pre dostojny zivot.

 • Prosím vrúcne o modlitby za prácu finančnú samostatnosť ochranu Božiu vedenie ma Duchom Svatým . Bohu vdaka.

 • PbJK, prosím o modlitbu za mňa a moju rodinu,nech nám Pán da dar viery a milosť obrátenia, chráni nás pred zlým a daruje dary Ducha Svätého. Nech spoznám Božiu vôľu a mám silu prijať ju a plniť. Pán Boh zaplať!

 • Prosím o modlitby za vyriešenie našej komplikovanej finančnej situácie. Pán Boh záplat za Vaše modlitby.

 • Prosím o modlitbu za moju manželku a deti, aby boli zdravé, milované a ochraňované. Zároveň za ne Bohu ďakujem a Vám ďakujem za modlitbu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov