Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Komentáre (1 887)

  • Pochvalený buď Ježiš Kristus, vo všetkom sa dokážem spoliehať na Boha, len v šoferovaní nie, som príliš spútaná strachom.Prosím o modlitby, nech mi dá dobrotivý Pán odhodlanie a odvahu šoférovať. Úprimne PBZ. Boh vám žehnaj .

  • Prosím o modlitby za zbavenie sa strachu, úzkostí, nepríjemných pocitov a myšlienok.Nech Pán naplní moje srdce pokojom a radosťou.PBZ

  • Prosím o modlitby za uzdravenie vzťahu medzi manželmi a obnovenie vzájomnej lásky. Za pokoj a Božie požehnanie pre moju rodinu. ĎAKUJEM

  • Prosim o modlitbu.. Pane Jezisu Kriste zmiluj sa nado mnou hriesnou. Prosim ponahlaj sa mi pomahat. Prosim o silu.. ved kazdeho lekara.. kazde moje aj ich rozhodnutie. Prosim o silu.. pozehnanie a ochranu aj pre moju rodinu. Dakujem. PBZ.

  • Milí bratia, prosím Vás vrúcne o modlitbu za pomoc pri hľadaní vhodnej práce. Odchádzam do UK, kde som si našla prácu ako carer /prosím o vhodného pacienta, s ktorým si budeme navzájom rozumieť/. Prosím aj o modlitby za uzdravenie z ťažkej cukrovky, aby som mala silu dodržiavať prísnu diétu a liečbu. Prosím aj o trpezlivosť v znášaní bolesti. Vďaka. PBZ.

  • Prosím o modlitby za uzdravenie našej nevesty Martušky , matky dvoch detí, ktorá je v požehnanom stave. Lekári jej diagnostikovali zhubné ochorenie. Pán Boh zaplať

  • Prosim o modlitbu za moju pracu. Pane pomoz mi. Ty vies kde mam.pracovat priprav mi prosim cestu a miesto. Pozehnaj ochranuj a pomoz prosim celej nasej rodine a daj nam silu obstat v skuskach. A specialne prosim za dcerku aby sme ju dokazali vychovavat tak ako Ty chces a milovat tak aby to citila a bola stastna. Vdaka za kazdu pomoc a vyslisane modlitby. PBZ

  • Prosim o modlitbu za Boziu pomoc pre maminu aj sestru aj seba aj celu nasu rodinu. Pane ochran si nas prosim a daj nam Tvoju silu obstat v tychto tazkych casoch. Velmi Ta potrebujeme Pane Jezisu a zmiluj sa prosim nad nami hriesnymi. Dakujeme aj za kazdu pomoc a vyslisanu modlitbu doteraz. PBZ.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov