Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Komentáre (1 987)

 • Prosím o modlitbu za manželov Petra a Elenu, ktorí prežívajú manželskú krízu.Ďakujem

 • moji milí v modlitbe spojení priatelia ! Chcem Vás veľmi pekne poprosiť o modlitby za dobré výsledky na zajtrajšej neurologickej kontrole. PBZ

 • Prosim Vas,mile sestricky,o modlitby zazracneho uzdravenia mojho ocka. Nie pre jeho zasluhy. Len pre nesmierne Bozie Milosrdenstvo. Pane,zmiluj sa nad nim. Prosiiiiim

 • Prosím o uzdravenie mojho synaGabriela z laryngitidy, lebo uz je to dlho a nezlepsuje sa to. Tiez prosim, aby sa z mojich dvoch synov Daniela Emanuela a Gabriela Samuela Kollára stali knazi. Tiez, aby som bola zodpovedná matka a aby som bola uzdravena z tazkej dusevnej choroby. PBZ

 • Nebeský Ocko, prosím ťa, zmiluj sa nad nami a pomôž nám. Sme takí slabí, biedny, hriešny. Pomôž môjmu milovanému stať sa pravým božím mužom, levom z júdovho kmeňa, aby bol uzdravený a oslobodený z toho všetkého strachu, bolesti a pocitu viny. Uisti ho o svojej i mojej láske a prosím ťa mňa zmeň a premeň na novú božiu ženu. Odovzdávam Ti Naše S, P, L, MSKAVK, NR, NP, PAP, NS, NV. Nech je všetko obnovené v Kristovi. Prosím o múdrosť a vedenie ducha pre nás, aby sme obstáli v tejto skúške. Zvolávam celé nebo, všetkých anjelov archanjelov a našich anjelov strážnych i Najsvätejšiu trojicu, aby ste za nás bojovali a zničili všetko zlé. Všetko je v Tvojich rukách náš Pán, Kráľ a Boh. Ujmy sa nás a celej situácie. Nech si Ty vo všetkom oslávený a zvelebený. Chvála a vdaka Ti Pane za všetko. Amen.

 • Prosím vás o modlitbu za vzťahy v manželstve a v rodine.Za susedu spodnú -robí nám naschvál zlé,aj za všetkých neprajníkov a nepriateĺov.Za moje zdravie a za nevyslovené úmysly.PBZ.

 • Prosim o pozehnanie mojej dcerky, za jej zdravie, za zdravie mojho muza, od jeho zavislosti na PC, aby sme zili v pokoji a hojnosti. PBZ

 • Prosím o modlitbu za manželov Petra a Máriu, aby si navzájom neubližovali a aby ich manželstvo bolo Bohom požehnané.
  Ďakujem Vám z celého srdca.

 • Moc prosím o modlitby za to, abych se dokázala připravit na státnice a abych je zvládla. Moc prosím o dary Ducha Svatého a sílu..

  Moc děkuji.

 • Prosim o modlitby za moje zdravenie. A aby dobre dopadla operacia,ktoru mam podstupit. Pane,pomoz mi a zmiluj sa nado mnou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov