Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Komentáre (1 735)

 • Prosím o modlidbu za syna Jána, ktorý spravil v živote hriech, ale teraz to chce napraviť uzavretím sviatosti manželstva, o to , aby vládal konať pokánie a o jeho požehnanie, aj keď to bude mať ťažké, aby prijímal a plnil Božiu vôľu. Ďakujem a prosím o nezverejňovanie na stránke.

 • Prosím o modlitbu za mojich súrodencov, ktorí odmietajú nášho nebeského Ocka,nech spoznajú skrz Ducha Svätého aký je náš Boh milujúci Otec.
  Úprimne Pán Boh zaplať.

 • Magdalena Stefaňaková

  Prosím vás o modlitby za zdravie a silu pre onkologických pacientov z rodiny a priateľov : Elvíru, Darinu,Danielu,Martu,Matúša,Renatu.
  Prosím aj o modlitby za všetkých, ktorí sa zverili do mojich modlitieb. Prosim aj o zdravie a Božie požehnanie pre brata Jozefa s rod.
  Prosim o požehnanie, zdravie a DDS pre moje deti a ich rodiny. Hlavne za vnučku Natáliu a Kacperka, aby si vážili rodičov , a aby ich správanie nebolo príčinou rozpadu rodiny.
  Srdečná vďaka!

 • Prosím o modlitby za zosnulu mamicku Mariu nech odpociva v pokoji a prosím aj o modlitby za môjho oca aby sa obrátil aby uz nepil pane pomôž mu dakujem

 • Prosim Vas o modlitby. Boze ja uz neviem, asi zle prosim ak prosim o vnutorne uzdravenie a oslobodenie. Tak ta prosim urob co Ty chces, len mi uz nejako pomoz. Dakujem Ti Boze a pomoz mi uverit ze ty si prisiel aby dom mala zivot a v hojnosti. Dakujem

 • prosim o modlitbu za moju dcéru aby pôrod prebehol bez komplikácií a narodilo sa k jej zdravé dieťatko… Matka Božia drž nad ňou svoju ochrannu ruku …

 • Prosim o modlitby za moju drahu maminku, podla Božej vole. Odovzdavam ju do rúk Božich, spolu aj lekarov. Amen. PBZ.

 • Prosím veľmi o modlitby za Veroniku a vzťah s jej mamou. Nech ho Pán uzdravuje svojou láskou a pretne všetky nezdravé väzby, ktoré tam pretrvávajú.

 • prosim za pokoj v rodine a aby sa konecne sirilo pozehnanie, miesto zloreceni aj na moju osobu. prosim za zlutovanie Otca, aby mi pozehnal znicenie strachov paralyzujucich ma , najma zo svokrovcov akychkolvek , je to strasne a za milost skveleho muza, aby sa otvorilo srdce a milost zvladania potom rodinky amanzelstva v laskyplnom vztahu, ta samota ma zabija 🙁 . Prosba velmi aj za B. a jeho dusevne uzdravenie a oslobodenie, milost vytrvalosti pre neho a za nase upevnenie priatelstva navzdy.

 • Prosim Vas o modlitby za moje vnutorne uzdravenie a oslobodenie i celej rodiny. Boze nieco nieje vporiadku s celou rodinou. Prosim Ta uzdrav kazdu ranu svojou laskou. Dakujem

 • Pozdrav Pán Bůh,
  moc vás prosím o přímluvnou modlitbu za duševní i fyzické uzdravení (poruchy v trávení, dělá mi to velké starosti).

  Byl bych vám moc vděčný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov