Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Komentáre (1 735)

 • Prosim Vas o modlitby, nech dokazem odovzdat svoj zivot Bohu. Za vnutorne uzdravenie a oslobodenie mna i mojej rodiny. Dobry Boze, pomoz. Dakujem.

 • Pochválený Buď Ježiš Kristus, prosím Vás o modlitby a dary Ducha svätého pre dcéry, kde jednu čakajú maturity a druhú skúšky na vysokej škole…. Nech im modlitby pomôžu …Pán Boh zaplať

 • Prosim o modlitbu za mojich rodicov. Za to aby ocino neurobil nejaku hlupost, ktora by ublizila celej rodine. Za dar viery a lasky, aby ich manzelstvo fungovalo tak ako ma. Dakujem.

 • Vrúcne prosím o modlitby, aby bol môj manžel Jožko zdraví, mal dobré výsledky vyšetrení a aby sa mu polypoza na črevách stratila – vyliečila, aby v zdraví a Božom požehnaní ešte dlho prežil v kruhu našej rodiny.
  Úprimné Pán Boh zaplať.

 • Prosím o modlitby za ťažko chorého Jozefa a jeho rodinu,aby im dal nebeský Ocko silu niesť ich kríž. Ďakujem zo ♡

 • prosim vás o modlidbu za moje uzdravenie, čaká ma náročne vyšetrenie, nech dá milosrdny Boh aby to nebolo nič vážne. Ďakujem Bohu i vám

 • Prosim o modlitbu za starych rodicov a maminu aby to vsetko zvladla.. Prosim o vyriesenie zlozitej situacie. Dakujem velmi pekne..

 • Prosim o modlitbu za dcéru aby pôrod prebehol bez komplikácií a narodilo sa k jej zdrave dieťatko… Matka Božia drz nad ňou svoju ochrannu ruku

 • Prosím o modlitby za dcéru Martinu. Za vnútorné uzdravenie a oslobodenie. Za oslobodenie od ducha klamstva a sexuálnej závislosti.

 • Prosím o modlitby za dcéru Alexandru, za dary Ducha svätého, za pokojnú myseľ, za vnútorný pokoj a uzdravenie a za pomoc v pre ňu náročných dňoch (pondelok a utorok). Veľmi pekne ďakujem.

 • Pane, hovorí sa, že dopustíš na človeka iba toľko, koľko toho dokáže zniesť, no to, čo sa deje momentálne v mojom živote ma o tom núti úprimne pochybovať. Kiežby si mi dal silu uveriť tomu, že to raz bude mať pre mňa naozaj význam, pretože tie skúšky, ktoré mi posielaš sú stále ťažšie a keďže ich neviem prijímať s pokorou, mám pocit, že ma od Teba len vzďaľujú a príliš vyčerpávajú. Neprosím Ťa Otče, aby si ma ich zbavil, ale aby si mi dovolil nabrať trochu síl a oddýchnuť si…teda, ak je to tvoja vôľa. Ty vieš, že si pre mňa Všetkým, spolu so Spasiteľom Ježišom a s Tešiteľom Duchom Svätým i s našou najdrahšou Matkou Pannou Máriou. Láska, tá pravá, ktorou rozpaľuješ ľudské nehodné srdce, nie je z tohto sveta a myslím si, že sa nenájde nikto, kto by jej odolal. No sladká Láska sa zrazu ukryje a ostane len bolesť, strach, nervozita, neistota, temnota, pocit prázdnoty, neskutočné myšlienky, ktoré podsúva ten zlý a nemožnosť nájsť ŤA. Pane, odpusť mi, že som celé roky premrhala bez Teba a hľadala Lásku tam, kde nebola. Ty si všetko stvoril z lásky, pretože Ty si Láska, Bože. Chcem sa Ti Otče poďakovať za to, že si na mňa nikdy nezabudol a hlavne, že si ma oslobodil z toho klamstva, v ktorom som musela žiť. Len Ty dokážeš premeniť zlo na dobro, lebo Tebe Pane, nie je nič nemožné a preto Ťa prosím o milosť poslušnosti, aby som sa vedela zbaviť všetkého toho, čo mi prekáža na ceste k Tebe, tiež Pane, aby si moju rodinu i mňa naďalej ochraňoval pred satanom, ktorý nám toľké roky ubližoval a aby si sa drahý Pane, dal nájsť všetkým, ktorí Ťa skutočne hľadajú, pretože len s Tebou má život význam.

 • Pochválený buď Ježiš Kristus. Zo srdca prosím o modlitby za našu rodinu. Máme onkologicky choré dievčatko ja ako matka som musela odísť z práce a manžel kvôli častým vyšetreniam a kontrolám /cestujeme do Bratislavy/ tiež toho veľa nezarobí a začali sme sa zadlžovať. Prosím hlavne za uzdravenie ale aj za vyrovnanie finančných dlhov. Pane nie moja , ale Tvoja vôla nech sa stane. Pán Boh zaplať.

 • Prosím o modlitbu za úspešné dokončenie domčeka pre našu rodinku. Nech to zvládneme s Božou pomocou. Úprimne Pán Boh zaplať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov