Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Komentáre (1 450)

 • prosím o modlitby za zomreleho otca a syna Maroška nech im Pan odpusti hriechy a privedie ich do kraľovstva nebeskeho

 • prosím o modlitby za zdravie a Božie požehnanie pre moje dcery Beatku a Julku aby si našli vhodnu pracu a dobrých partnerov

 • Prosím o modlitby na pomoc pri pohovore v práci, ktorý ma čaká v pondelok. Nech mi Pán osvieti rozum, pomôže na tomto pohovore a nech mám prácu aj v ďalšom roku a to takú, ktorá ma bude baviť a dokáže uživiť. PBZ

 • Prosim o modlitby za oslobodenie mojho manzela Patrika z tazkeho hriechu a uzdravenie nasich dusi a srdc. PBZ

 • Prosim o modlidby za dar zdravia na tele aj dusi pre Pavla,patra Milana,patra J.Manjackala,Janku,Ludovita,Slavku,Sonu,Mariu,Andreja,Lenku,Martina a vsetkych, ktorych nosim v srdci.Bohu vdaka.Panna Maria prosim ta, ved nas celym Adventom a prived nas bezpecne az do Betlehema. PBz.
  Prosim o modlidby za dusu v ocisci pre matku Mariu a vsetky dusicky v ocisci.Bohu vdaka.
  Prosim o modlidby za moju rodinu,prosim o sedem darov Ducha sv a prosim o nase Pozehnanie.Bohu vdaka.
  Prosim o modlidby za obratenie pre Pavla,Andreja,Janu a vsetkych hriesnikov.Bohu vdaka.
  Prosim o modlidby za S,prosim o odpustenie vsetkych,zivotnych hriechov.Bohu vdaka.
  Prosim o modlidby za rozviazanie vsetkych uzlov v nasej rodine.Bohu vdaka.
  Prosim o modlidby za Lenku,Martina prosim o ich ochranu Pannu Mariu.Bohu vdaka.
  Ave Maria, z celeho srdca dakujem za vyslysane prosby.Bez hriechu pocata Panna Maria oroduj za nas,ktori sa k tebe utiekame. Bohu vdaka.

 • Prosim o modlitby za prijatie mojho zivota takeho aky je. Za pokoj v dusi a nezavidenie inym. Nech dokazem prijat veci ako su. Nech ma dobry Boh pozehna a chrani od pokuseni. Nech pozehna aj mojho manzela a da mi lasku k nemu. Nech pozehna moje deti a vedie ich svojimi cestami. Nech nas zoceli ako rodinu. Dakujem.

 • Vrucne prosim o modlidbu za šťastne vyriešnie zlozitj situacie /súd/ ktora nás čaká ,aby vnučik bol zvereny matke a za moju dceru na úmysel ktorý Boh pozná . Amen Vdaka Bohu

 • Prosim o modlitby za silu plnit volu Boziu, za spravne vedenie Duchom svatym, aby som bola dobrou Bozou sluzobnicou podla jeho vole. Dakujem.

 • Prosím o modlitby za dcéru Alexandru, za zdravie, Bože požehnanie, dary Ducha svätého, za úspešné zvládnutie náročných dní, ktoré ju čakajú v zahraničí. Ďakujem.

 • Prosim o modlitby za manžela Jožka, ktorý prekonal onkologické ochorenie, aby bol zdravý, operácia, ktorá ho čaká dopadla dobre, aby ešte dlho v požehnaní prežil v kruhu našej rodiny. Prosím o zdravie, pokoj a Božie požehnanie pre celú rodinu. a

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov