Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Komentáre (1 450)

 • Veľmi Vás prosím o modlitby za záchranu mojej rodiny, ktorá sa nachádza vo veľmi kritickej finančnej situácii. Verím v silu modlitby, a preto sa s prosbou o modlitbu obraciam aj na Vás. Ďakujem.

 • Prosím Vás o modlitbu za vnuka Mária, ktorý veľmi ťažko znáša prechod na strednú školu, išiel tam sám, nemá tam žiadneho kamaráta. Stále sa sťažuje na zdravotné problémy, pritom výsledky vyšetrení sú Pán Boh zaplať, v poriadku. Dospelo to tak ďaleko, že ho lekárka posiela na psychiatrické vyšetrenie.
  Srdečná vďaka,nech Vám žehná Pán.

 • Prosim vas o modtitbu za nasu maminku, ktora lezi v nemocnici a nema sa dobre, aby ju nas Pan uzdravil a vratil k nam. Dakujem

 • Prosím Vás zo srdca o modlitby. Panna Mária, prosím ťa, pros za môj úmysel. Pomôž nám, požehnaj nás a oroduj za nás. Ježišu, všetko Ti odovzdávam. Svätý anjeli a archanjeli, ničte zámery zlého, Panna Mária, prosím aj Ty nás ochráň pred všetkým zlom. Nech je Pán vo všetko oslávený.

 • Prosím o modlitby za pomoc v práci, nech mi predĺžia zmluvu aj na budúci rok za rozumných podmienok. Zároveň nech mi Pán pomôže pri hľadaní nových ľudí na spoluprácu a nech sa mi v práci začne dariť. PBZ

 • Prosím o modlitby za moju dcéru Alexandru, zdravie, Božie požehnanie, pokojnú myseľ a príhovor vo veci Bohu známej, veľmi pekne ďakujem.

 • Terezia Paulechova

  Prosim za uzdravenie matky z nadorom oka aby všetko nejlepšie dopadlo a za Božiu pomoc pre nu a za zazrak z celeho ❤dakejem

 • Prosim o modlitbu za Marianku.Nech uspesne ukonci studium. Nech pociti pomoc Ducha svayeho. Nech ju vedie pri pisani zaverecnej prace.

 • Prosím o modlitby za uzdravenie tela aj duše mojej dcéry Petronely,ktorá leží vo vážnom stave po páde z výšky na JIS v nemocnici vo Švajčiarsku. Jej nervove vlákna sú v hlave rozhadzane, oblicky nefungujú vôbec,dýcha za ňu prístroj,je po operacii panvy, leží v umelom spánku. Bože vďaka.

 • Prosím o modlitbu za mojich rodičov, ktorých manželstvo je v koncoch a hrozí, že sa rozvedú, ba čo viac, svoje problémy v ňom obaja riešia alkoholom. Nech milostivá Božia Matka zhliadne na ich problémy a znovuzrodí ich vzťah.
  Pán Boh zaplať.

 • Prosím o modlitby za Silvinky s rodinami,rod šulkovu,Janošťákovu,Ritterovu,Krajčíkovu,Vydarenú a Gálkovu+kňazov a reholníkov

 • Prosim Vas o modlitby za silu Ducha Svateho. Boze prosim daj mi lasku i svojmu manzelovi. Pomiz mi byt dobrou matkou a manzelkou. Uzdrav prosim moju bolavu dusu. Pretrhni vsetky zle puta. Pozehnaj prosim moje manzelstvo moju rodinu, deti. Zmen nas vsetkych na ludi kracajucich po tvojich cestach. Amen. Dakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov