,,Kto prosí dostane….“
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

789 Comments on “

  1. Prosim za uzdravenie matky z nadorom oka aby všetko nejlepšie dopadlo a za Božiu pomoc pre nu a za zazrak z celeho ❤dakejem

  2. Prosim o modlitbu za Marianku.Nech uspesne ukonci studium. Nech pociti pomoc Ducha svayeho. Nech ju vedie pri pisani zaverecnej prace.

  3. Prosím o modlitby za uzdravenie tela aj duše mojej dcéry Petronely,ktorá leží vo vážnom stave po páde z výšky na JIS v nemocnici vo Švajčiarsku. Jej nervove vlákna sú v hlave rozhadzane, oblicky nefungujú vôbec,dýcha za ňu prístroj,je po operacii panvy, leží v umelom spánku. Bože vďaka.

  4. Prosím o modlitbu za mojich rodičov, ktorých manželstvo je v koncoch a hrozí, že sa rozvedú, ba čo viac, svoje problémy v ňom obaja riešia alkoholom. Nech milostivá Božia Matka zhliadne na ich problémy a znovuzrodí ich vzťah.
    Pán Boh zaplať.

  5. Prosím o modlitby za Silvinky s rodinami,rod šulkovu,Janošťákovu,Ritterovu,Krajčíkovu,Vydarenú a Gálkovu+kňazov a reholníkov

  6. Prosim Vas o modlitby za silu Ducha Svateho. Boze prosim daj mi lasku i svojmu manzelovi. Pomiz mi byt dobrou matkou a manzelkou. Uzdrav prosim moju bolavu dusu. Pretrhni vsetky zle puta. Pozehnaj prosim moje manzelstvo moju rodinu, deti. Zmen nas vsetkych na ludi kracajucich po tvojich cestach. Amen. Dakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *