Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Komentáre (1 450)

 • Zo srdca Vás prosím o modlitby za môjho milovaného brata Stanka, za jeho obrátenie a pravé pokánie. Ježišu, odovzdávam Ti ho. Prosím ťa, ujmi sa ho a zmeň jeho život a mocne ho vo všetko požehnaj. Nech je zdravý, šťastný a požehnaný a plní poslanie a povolanie, ktoré si mu dal. Prosím o jeho uzdravenie a oslobodenie od všetkého čo nie je Tvojou vôľou, za milosť pre neho. Urob z neho muža, ktorým si ho povolal byť. Panna Mária, pomôž mu prosím a ochráň ho. Znič všetky nepriateľove zámery a plány. Svätý Michal a všetci svätí, orodujte za neho. Chvála, vdaka Ti za neho a za čas, ktorý som s ním mohla stráviť.

 • Za celostné uzdravenie dcéry Lucie,jej zaradenie sa do života, vhodnú prácu, priateĺov, celoživotneho partnera, za pomoc božiu a ochranu.

 • Prosim Vas o modlitby za vnutorne uzdravenie a oslobodenie. Nech mam silu vytrvat v predsavzati. Nech anjeli strazni stoja pri mne a bojuju so mnou. Nech Duch Svaty naplni moje vnutro a nech ma zmeni na dobreho a stastneho cloveka. Boze prosim pomoz mi zvladnut den za dnom. Staci iba jedno tvoje slovo a dusa mi vyzdravie. Dakujem.

 • Prosím za svojho syna Daniela, nech sa mu podarí nájsť vhodné zamestnanie – a to podľa možností čím skôr, pretože je to vážne. Zároveň nech zvláda popri zamestnaní aj školu. Ďakujem Pánovi za vyslyšanie prosieb.

 • Prosím o modlitby za milosť obrátenia a plnenie božej vôle pre moju celú rodinu, rodinu MM, rodiny K, H, P, S, S, Š, K, O, P, K, S a za všetkých bratov a sestry za ktorých sa nemá kto modliť. Nech ste požehnaní.

 • Prosím Pána o pomoc v práci, aby mi predĺžili zmluvu na ďalší rok za rozumných podmienok. Nech sa mi v práci darí a Pán mi pomôže nájsť dobrých, vhodných ľudí na spoluprácu. PBZ

 • Pane prosim zachran Patrika od tazkeho hriechu a klamstiev v ktorych zije, otvor mu usi nech pocuje Tvoj hlas.

 • Prosim Vas o modlitby za vnutorny pokoj. Za vyriesenie zlozitej situacie. Za pozehnanie mojej rodiny. Pane Boze, prosim pomoz. Dakujem.

 • Prosim vas o modlitbu za moju rodinu. Zo srdca im želám, aby sa aj oni obrátili. Odsudzujù ma, že nerobim podľa ich predstav. A hlavne za moju maminu, v poslednom čase je dosť krutá, stàle si niečo najde proti mne. Nič mi nedopraje. Zly utočì. Ja som sa obrátila, veľmi tùžim isť za rehoľnù sestru, aby som to zvládla a tiež za iných ľudí aby ma neodsudzovali, pretože sa iba branim. A ľudia naokolo to iba všetko zneužìvajù ….

 • Prosim o modlitby za syna, za dar uzdravenia/obratenia, dar manzelstva, a dar vhodnej prace. Za dceru, za uzdravenie po uraze, silu v utrpeni, dary DS.Boziu pomoc a milosrdenstvo pre celu rodinu. Panna Maria oroduj za nas! PBZ

 • + Nech je zvelebený Pán a jeho Božia Matka Panna Mária!
  Milovaní, prosím o modlitby za uzdravenie 6 mesačnej Simonky, má veľké bolesti stále plače. Pán nech odmení Vaše obety a dobrotu. Ďakujem Vám z celého srdca Alena

 • Prosim o modlidby za mojho manzela Dusana, ktory zajtra absolvuje dolezite lekarske vysetrenie. Pan. Boh zaplat za modlidby

 • Prosím o modlitbu za vysvobození z pýchy a marnivosti a za dar Ducha svatého při volbě slov a jiných výrazových prostředků. Děkuji.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov