Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Komentáre (1 675)

  • Prosim o modlitbu aby sme vedeli nase tri deti viest k Bohu. Taktiez o pozehnanie financii aby sme stihali splacat pozicku atd.

  • Prosím o modlitby za dušu mojej zosnulej maminky Albinky, ktorú si Pán povolal k sebe 14.1.2019. Odpočinutie večné, daj jej o Pane a Svetlo večné nech jej svieti, nech odpočíva v pokoji. Amen. PBZ.

  • Prosím vrúcne o modlitbu za uzdravenie z ťažkej cukrovky a za nájdenie vhodného zamestnania. Prosím o modlitbu za svojho lekára, aby bol trpezlivý a vždy mi vedel správne poradiť s liečbou. Ďakujem Bohu za výbornú pracovnú skúsenosť v UK počas Vianoc. PBZ.

  • Prosim o modlitby za oslobodenie I. od zlych duchov. Pane,Tebe nic nie je nemozne. Uzdrav ju,prosim.

  • Prosim o modlitbu za sestru.. rozpadlo sa jej manzelstvo a hrozi jej vypoved v praci.. Pane Ty sa prosim postaraj o nu aj o nasu rodinu. Dakujeme ze vzdy nieco urobis..a davas nam silu. A odprosujem Ta za nasu nevdacnost.. sebectvo.. pychu.. “samostatnost”..lenivost.. Ochran nas prosim od kazdeho zla. Dakujem. PBZ.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov