Prosba o modlitbu

,,Kto prosí dostane….”
Pomoc v modlitbe za teba aj tvojho blížneho. Potrebuješ ty alebo tvoj  blízky pomoc a podporu v modlitbe? Zahrnieme ťa do našich modlitieb a budeme sa modliť za tvoj úmysel. Svoju prosbu nám môžeš napísať a poslať na mail: modlitba.karmel@gmail.com alebo priamo sem.

Komentáre (1 567)

  • Prosím o modlitby za uzdravenie našej nevesty Martušky , matky dvoch detí, ktorá je v požehnanom stave. Lekári jej diagnostikovali zhubné ochorenie. Pán Boh zaplať

  • Prosim o modlitbu za moju pracu. Pane pomoz mi. Ty vies kde mam.pracovat priprav mi prosim cestu a miesto. Pozehnaj ochranuj a pomoz prosim celej nasej rodine a daj nam silu obstat v skuskach. A specialne prosim za dcerku aby sme ju dokazali vychovavat tak ako Ty chces a milovat tak aby to citila a bola stastna. Vdaka za kazdu pomoc a vyslisane modlitby. PBZ

  • Prosim o modlitbu za Boziu pomoc pre maminu aj sestru aj seba aj celu nasu rodinu. Pane ochran si nas prosim a daj nam Tvoju silu obstat v tychto tazkych casoch. Velmi Ta potrebujeme Pane Jezisu a zmiluj sa prosim nad nami hriesnymi. Dakujeme aj za kazdu pomoc a vyslisanu modlitbu doteraz. PBZ.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

(c) 2012 - 2018 DH & Bosí Karmelitáni 
admin@bosikarmelitani.sk
ochrana osobných údajov